تیزر ترانه رالف خرابکار 2

26953 بازدید

توضیحات

 داستان “رالف خرابکار ۲”

اولین جزئیات پیرامون “رالف اینترنت را خراب میکند”، در نمایشگاه D23 دیزنی منتشر شد. البته با توجه به نام آن حداقل اینکه داستان فیلم در کجا دنبال خواهد شد، واضح است، اما حالا کمی اطلاعات راجع به چرایی آن نیز داریم. به نظر میرسد بازی “شوگر راش” که در فیلم قبلی در دنیای گیمنت با آن آشنا شدیم، نیازمند یک قطعه جایگزین است. رالف و ونلوپه با کمک مسیری که به تازگی نصب شده و دنیای گیمنت را به اینترنت متصل میکند، به دنبال آن قطعه به راه میافتند. حدس میزنیم که این سفر، آنها را به دنیای متفاوتی در اینترنت خواهد برد، درست مشابه فیلم قبلی و ماجراجویی رالف در بازیهای مختلف. البته هنوز نمیدانیم که چطور قرار است چند شخصیت دیجیتالی یک قطعه فیزیکی را در اینترنت پیدا کرده و با خود بیاورند. شاید باید در سایت آمازون به خرید بروند و روز بعد آن را تحویل بگیرند، شاید هم قرار است در یک مزایده آنلاین سایت eBay شرکت کرده و برنده شوند.

نویسندگان

داستان “رالف خرابکار ۲: رالف اینترنت را خراب میکند” نشان از نویسندگانی قوی و البته باتجربه دارد. سرپرست آنها، “جیم ریردون” است که رالف خرابکار قبلی و “زوتوپیا” (Zootopia) را در کارنامه خود دارد. یکی دیگر از نویسندگان، “پاما ریبون” است که در “موآنا” (Moana) دستیار نویسنده بوده است و سریالهای طنزی همچون “ذهن مونیکا” (Mind of Mencia) و “کدام سامانتا” (?Samantha Who) نیز در کارنامهاش دیده میشوند. سومین نویسنده نیز، “فیل جانسون” است که یکی از نویسندگان فیلمنامه نهایی رالف خرابکار قبلی و “زوتوپیا” است. البته او وظیفه مهم دیگری نیز در این فیلم دارد که در قسمت بعد به آن خواهیم رسید.


تگ‌ها:

تیزر ترانه اویوبون بوزان رالف 2, دانلود کارتون, کارتون, کارتون ترکی, کارتون جدید, کارتون دوبله, کارتون دوبله ترکی, کارتون رالف ترکی