چگونه در فروشگاه اینترنتی باریش سسی سفارش خود را ثبت کنم؟

 

لطفاً تنبلی را کنار بگذارید و قبل از خرید این نکته‌ها را مطالعه کنید:


⦁     فروشگاه اینترنتی  «باریش سسی»  جایی ا‌ست برای کسانی که عاشق کتاب‌ هستند.


⦁     یعنی اگر عاشق کتاب‌های مهیج و جذاب برای هر سنی هستی، بدون تلف‌کردن وقت و هزینه‌های رفت‌و‌آمد می‌تونی بنشینی توی خونه و وارد فروشگاه باریش سسی بشی و خریدتو انجام بدی.


⦁     گاهی ممکنه حین خرید بعضی از کتاب‌ها با کلمه‌ی «ناموجود» مواجه بشی که اصلاً جای نگرانی نیست! چون ما تا زمانی که اون کتاب موجود بشه، تنهات نمی‌گذاریم و به‌‌محض موجودشدنِ کتاب در انبار، بهت اطلاع می‌دهیم.


⦁     بعد از تأیید پرداخت، در عرض سه‌سوت یک ایمیل از اطلاعات سفارش به صورت خودکار برایت ارسال می‌شود. (لطفاً تا زمان تحویل سفارش ایمیل‌تان را باز بگذارید.)


⦁     قیمت درج‌شده در باریش سسی همان قیمت پشت جلد است. خیالتان راحت!


⦁     در این فروشگاه ما کتاب دست‌دوم نداریم و همه‌ی کتاب‌هایمان آن‌قدر نو و دست‌اول هستند که بوی خوب کاغذشان از شش‌کیلومتری به مشامتان می‌رسد. کافی ا‌ست یک نفس عمیق بکشید تا به صحت این موضوع پی ببرید.


⦁     هنگام ثبت سفارش، طبق قوانین شرکت پست، درج کدپستی صحیح اجباری است. در صورت درج‌نکردن کدپستی یا ناقص‌بودن آن، مسئولیت عدم دریافت بسته یا برگشت‌خوردن آن و هزینه‌ی ارسال مجدد بر عهده‌ی مشتری‌ است.


⦁     هنگام ارسال بسته‌ی پستی، نام، آدرس، کدپستی و تلفن‌های ارائه‌شده از سوی مشتری روی پاکت درج می‌شود تا امکان تماس مأمور پست با گیرنده در موارد اضطراری فراهم باشد.


⦁     در صورت بروز مشکل در هر بخش و یا شکایت از پرسنل یا خدمات فروشگاه اینترنتی باریش سسی می‌توانید از طریق شماره‌ی همراه  09211833989 و یا تلفن ثابت 04133360053 (صرفاً در ساعات 9 الی 16 روزهای شنبه تا چهارشنبه) مستقیماً با بخش پشتیبانی اینترنتی باریش سسی ارتباط برقرار کنید.